Plný úvazek

Cyber Security specialist

Obor: Železniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
Stadler Praha, s. r. o.
Nástup
Ihned, případně dle domluvy
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Železniční

Popis příležitosti

Náplň práce :
– práce zaměřená na zabezpečení dat a IT infrastruktury na drážních vozidlech
– zajištění a prokázání cyber security drážních vozidel dle standardu TS 50701 / IEC 62443
– analýza hrozeb a rizik, nasazení protiopatření k eliminaci škodlivých funkcí a hrozeb v IT
infrastruktuře vlaku
– úzká spolupráce s kolegy řešící síťové technologie na drážním vozidle
– spravuje a koordinuje vazby mezi jednotlivými subdodavateli a zákazníkem z hlediska
zabezpečení síťové bezpečnosti
– poskytuje technickou podporu pří zajišťování zásad a postupů zabezpečení
– účast na testech drážních vozidel
Očekáváme:
– VŠ vzdělání v oboru informatika, telekomunikace, počítačové inženýrství
– znalosti z oblasti síťových technologií (Ethernet, TCP/IP, Wi-Fi)
– znalosti z oblasti IT bezpečnosti a příslušné legislativy
– znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
– dobré komunikační schopnosti, organizační dovednosti
Výhodou:
– znalosti z oblasti telekomunikací (mobilní sítě)
– orientace v oboru kolejových vozidel
– zkušenosti s vývojovým cyklem softwaru
– zkušenosti s projektovým řízením
– znalost německého jazyka

Informace o pozici:
– Požadové vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
– Požadované jazyky: Angličtina (komunikativní úroveň), Němčina výhodou
– Benefity: 13. plat, roční bonus, notebook, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost nadpracování hodin, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích
– Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
– Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu hr.stapr@stadlerrail.com