Plný úvazek

ODIS – Informační koordinátor

Obor: Silniční

Společnost
Koordinátor ODIS s.r.o.
Nástup
Dle dohody
Telefon
597608508
Kraj
Moravskoslezský
Obor
Silniční

Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici informačního koordinátora v rámci Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS.

Náplň práce:

Příprava textových a jednoduchých grafických materiálů pro web www.kodis.cz a sociální sítě.
Revize, zpracování a publikování informací zejména o výlukách, změnách v dopravě, tarifu ODIS.
Správa a publikování příloh k informacím na webu www.kodis.cz, zejména jízdních řádů, schémat linkového vedení a přestupních uzlů.
Požadujeme:

Výbornou znalost českého jazyka a schopnost formulovat krátké texty pro publikování na webu a sociálních sítích.
Praktické zkušenosti s aktivním využíváním veřejné dopravy.
Dobrá uživatelská znalost práce na PC v prostředí MS Windows.
Aktivní komunikace s kolegy a pracovníky partnerských společností.
Smysl pro systémovou organizaci materiálů.
Aktivní a přemýšlivý přístup k řešení pracovních úkolů.
Znalost práce s grafickým SW (např. CorelDRAW, Adobe Illustrator) pro tvorbu grafických materiálů výhodou.
Znalost území Moravskoslezského kraje výhodou.
Nabízíme:

Stabilní společnost, příjemný kolektiv.
Možnost pozitivně ovlivnit povědomí a informovanost veřejnosti o dopravě v Moravskoslezském kraji.
Kdy můžete nastoupit?

Možný nástup od 1. 6. 2024 nebo dle dohody
Životopisy s motivačním dopisem, prosím, zasílejte na kontakty:

Ing. Martin Večeřa
28. října 3388/111, 702 00 Ostrava

nebo emailem na adresu: martin.vecera@kodis.cz