Plný úvazek

IT specialista podpory aplikací

Obor: Železniční

Společnost
Výzkumný Ústav Železniční, a.s
Nástup
do 1.6.2024
Telefon
607138132
Kraj
Hlavní město Praha, Středočeský
Obor
Železniční

Do týmu oddělení IT hledáme spolupracovníka pro podporu a rozvoj aplikací, který se bude zároveň podílet na implementacích nových aplikací a řešení.

Náplň práce:
– Podpora klíčových a koncových uživatelů
– Řešení provozních problémů
– Správa aplikačních číselníků a kmenových dat
– Tvorba zadání pro externí dodavatele
– Vytváření uživatelských příruček a interní technické dokumentace
– Administrativní práce a vedení evidencí související z provozem výpočetní techniky a dodávkou služeb
– Zajištění rozvoje stávajících aplikací
– Spolupráce při implementaci nových aplikací a řešení
– Vedení projektů
– Komunikace a spolupráce s externími dodavateli služeb a řešení
– Spolupráce na projektech v oblasti rozvoje IT v rámci společnosti
Požadavky:
– Zkušenosti z podporou uživatelů
– Znalost a zkušenosti z podporou aplikací
– Základní orientace v oblasti ekonomických agend a ERP systémů
– Základní znalost desktopových operačních systémů Windows
– Komunikativnost a schopnost naslouchat
– Analytické a logické myšlení
– Angličtina min. pro čtení a pochopení tech. dokumentace
Uvítáme:
– Znalost Microsoft SQL
– Znalost ERP SAP Business One
– Znalost a zkušenosti z provozem serverů a operačního systému Microsoft server

Nabízíme:
• Pracovní smlouva na HPP
• Zajímavé mzdové ohodnocení a odměny 4x do roka
• Stravenkový paušál do mzdy zaměstnance
• 5 týdnů dovolené
• 4 dny možnost čerpání indispozičního volna za rok (tzv sick days)
• Možnost čerpat homeoffice
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Vzdělávání a odborný rozvoj
• Cafeterie zaměstnaneckých benefitů

Pracoviště Praha 4 a Cerhenice
nástup do 1.6.2024
CV zasílejte na svatosovaz@cdvuz.cz