Plný úvazek

Konstruktér kolejových vozidel

Obor: Železniční

Společnost
Stadler Praha, s. r. o.
Nástup
Ihned, případně dle domluvy
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Železniční

Konstruktér interiérů/exteriérů/spec.oddílů kolejových vozidel

Náplň práce
– Práce v oddělení Mechanické konstrukce (70+ pracovníků)
– tvorba 3D/2D dokumentace
– Občasné služební cesty (zpravidla země EU)

Požadavky
– VŠ strojní – konstrukčního směru (Kolejová vozidla, Automobily, Dopravní a zemědělské stroje, Výrobní stroje a zařízení, Letadlová technika); vhodné i pro absolventy
– Pokud SPŠ Strojní, tak alespoň 5 let praxe
– Praxe v 3D CAD software: Catia výhodou
– MS Office

Jazykové znalosti
– AJ: B1 minimum
– NJ: výhodou alespoň pasivní znalost
– PL: výhodou

Informace o pozici:
– Požadové vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
– Požadované jazyky: Angličtina (komunikativní úroveň), Němčina výhodou
– Benefity: 13. plat, roční bonus, notebook, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost nadpracování hodin, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích
– Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
– Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu hr.stapr@stadlerrail.com