Plný úvazek

Koordinátor katalogu náhradních dílů

Obor: Železniční

Společnost
Stadler Praha, s. r. o.
Nástup
Ihned, případně dle domluvy
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Železniční

Popis příležitosti

Popis pozice:
Koordinátor katalogu náhradních dílů je součástí oddělení dokumentace. Spravuje katalog náhradních dílů, spolupracuje s kolegy z oddělení dokumentace, konstrukce a má odbornou podporu v oddělení servisu.

Náplň práce:
– Kontroluje listy náhradních dílů dodavatelů, konzultuje jejich obsah s konstruktéry
– Identifikuje chybějící náhradní díly v PDM pomocí MS Office Excel makra
– Koordinuje doplnění chybějících artiklů do PDM
– Kontroluje a spravuje data katalogu náhradních dílů v klientském rozhraní
– Komunikace a spolupráce s kolegy v ČR i zahraničí

Profil kandidáta:
– Znalost německého a anglického jazyka (jeden z jazyků na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou)
– Základní orientace ve struktuře kolejových vozidel
– Komunikativní osobnost schopná pracovat samostatně i v týmu
– Analytické myšlení
– Systematický způsob práce, zaměření na detail
– Zkušenost s prací s databázemi v MS Excel s přesahem do programování maker
– Zkušenost s PDM systémy (ideálně SmarTeam, TeamCenter a obdobné) nutná
-Zkušenost s programem Catalog Creator výhodou
– Střední expertní úroveň

Informace o pozici:
– Požadové vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
– Požadované jazyky: Angličtina (komunikativní úroveň), Němčina výhodou
– Benefity: 13. plat, roční bonus, notebook, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost nadpracování hodin, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích
– Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
– Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva