Manažer správy zpevněných ploch a podzemních objektů pro Letiště Praha

Obor: Letecká

Společnost
Letiště Praha, a.s.
Nástup
dohodou
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Letecká

Hledáme zkušeného kandidáta na pozici Manažera správy zpevněných ploch a podzemních objektů pro Letiště Praha, který nám pomůže rozvíjet tým správců letištních ploch a implementovat nové trendy do oblasti správy této infrastruktury. Jste-li zodpovědná osoba se zkušenostmi v oblasti liniových dopravních staveb, řízení projektů a správě majetku, může být tato pozice právě pro vás.

Náplň práce:

– Řízení vlastního týmu odborníků (specialisté a technici) za účelem zajištění efektivní správy zpevněných ploch (leteckých i neleteckých vozovek) a podzemních objektů (kolektory, kabelovody, produktovody, šachty atd.)
– Odpovědnost za zajištění provozuschopnosti majetku
– Metodická činnost a zavádění moderních technologií a nástrojů v evidenci a hodnocení stavebně technického stavu zpevněných ploch a podzemních objektů
– Tvorba, aktualizace a koordinace plánu oprav (časový, finanční) a rozvoje spravovaného majetku s ohledem na danou strategii přístupu
– Technická specifikace požadavků správce v procesu přípravy a realizace oprav, investičních a rozvojových projektů, odpovědnost za revize projektové dokumentace v dané odbornosti a kontrolní činnost správce v průběhu údržby, oprav či stavebních činnostech na plochách

Požadavky:

– Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebním – preferenčně dopravní stavby
– Zkušenosti s realizací stavebních projektů, liniových dopravních staveb nebo se správou majetku v oboru dopravních staveb
– Technické dovednosti: práce s CAD, MS Office, GIS
– Orientace v trendech a zájem o nové technologie, přístupy a metody v silničním a inženýrském stavitelství a dopravě. Autorizace ČKAIT ve stavebnictví výhodou
– Anglický jazyk na úrovni B2
– Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

– Zázemí stabilní společnosti
– Prostor a příležitost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti (pravidelná interní a externí školení)
– Zkrácenou pracovní dobu 37,5h týdně s flexibilním začátkem a koncem pracovní doby
– Benefitní systém Cafeteria – 18 000 Kč/rok – sami si zvolíte, za co chcete benefitní částku utratit (např. multisport kartu, proplacení faktury za dovolenou, kulturní vyžití, vzdělávací a jazykové kurzy či nákupy v mnoha obchodech – např. lékárny, knihkupectví,…)
– Zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, dotované stravování v zaměstnaneckých restauracích, zaměstnanecké parkování na letišti, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, masáže za zvýhodněnou cenu, karta do makra, atd…
– 13. mzda
– Zlevněné zaměstnanecké letenky

Pozice je vhodná pro ženy i muže všech věkových skupin

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis.

Těšíme se na vaši odpověď a možný budoucí společný růst na Letišti Praha!