Plný úvazek

RAM Engineer

Obor: Železniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
Stadler Praha, s. r. o.
Nástup
Ihned, případně dle domluvy
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Železniční

Popis příležitosti

Náplň práce:
– Analýza spolehlivosti, dostupnosti a udržitelnosti (RAM) kolejových vozidel a jejich systémů
– Provádět aktivity a dohlížet na činnosti související s RAM, aplikováním definovaných procesů a metod ve spolupráci s RAM oddělením ve Švýcarsku
– Plánování a koordinace úkolů potřebných k dosažení milníků RAM na projektech: RAM plán, predikce RAM na úrovni systému nebo celého vozidla
– Kontrola, analýza a vyhodnocení dokumentů od dodavatelů
– Výpočet nákladů životního cyklu kolejového vozidla (LCC)
– Tvorba údržbového plánu

Profil kandidáta:
– VŠ technického zaměření (orientace v oboru kolejových vozidel výhodou)
– znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
– komunikativní osobnost
– ochota učit se novým věcem a procesům
– preciznost a zaměření na detaily
– výhodou jsou zkušenosti s LCC, FMEA, FTA a pod. + znalosti z oblasti funkční bezpečnosti – RAMS (EN 50126 a další

Informace o pozici:
– Požadové vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
– Požadované jazyky: Angličtina (komunikativní úroveň), Němčina výhodou
– Benefity: 13. plat, roční bonus, notebook, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost nadpracování hodin, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích
– Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
– Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Předáváme zkušenosti s cílem vyprofilovat vlastní experty. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu hr.stapr@stadlerrail.com