Plný úvazek

Referent poskytování příspěvků I.

Obor: Silniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
Státní fond dopravní infrastruktury
Nástup
1. 4. 2023 nebo dohodou
Telefon
266097233
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Silniční

Popis příležitosti

Vaším úkolem bude:

posuzovaní projektových dokumentací bezbariérových úprav ve městě, výstavba přechodů pro chodce, míst pro přecházení apod. Dále bude pracovní náplní např. zpracování podkladů pro posouzení projektů hodnotitelskými komisemi. Úkoly bude zaměstnanec/zaměstnankyně řešit jak samostatně, tak i v širším týmu za účelem zajištění financování kvalitních projektů v městech a obcích v ČR.

Základní předpoklady žadatele na obsazení služebního místa:

občan České republiky, občan jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru,
věk 18 let,
plně svéprávný,
bezúhonný,
zdravotní způsobilost,
úplné vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském stupni ekonomického nebo technického zaměření.

Očekáváme od Vás:

pečlivost, odpovědnost a pozitivní přístup k práci,
komunikační a organizační dovednosti,
uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook),
samostatnost.

Nabízíme:

stabilní zázemí veřejné instituce,
zajímavou práci v oblasti financování dopravní infrastruktury,
odpovídající finanční ohodnocení v rámci 12. platové třídy dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů,

možnost práce z domova (po zapracování až 3 dny v týdnu)

možnost přiznání motivujícího osobního příplatku (*v uvedeném platu je započítán osobní příplatek),
možnost další odborného vzdělávání a osobního růstu,
služební poměr na plný úvazek na dobu neurčitou,
pružnou pracovní dobu,
5 týdnů dovolené,
5 dnů indispozičního volna,
příspěvek na stravování,
příspěvek na penzijní připojištění,
výuku anglického jazyka,
příjemné pracovní prostředí s velmi dobrou dopravní dostupností.

UPOZORNĚNÍ:

Výběrové řízení se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Podrobné informace a postup podání žádosti do výběrového řízení naleznete na