Plný úvazek

Revizní technik elektro zařízení

Obor: MHD

Společnost
Dopravní podnik města Brna, a.s.
Nástup
ihned
Kraj
Jihomoravský
Obor
MHD

Dopravní podnik města Brna, a.s., hledá kolegu / kolegyni na pozici revizního technika elektro zařízení.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
– provádění pravidelných revizí určených a vyhrazených technických zařízení,
– posuzování revidovaného zařízení z hlediska elektrické bezpečnosti a ověřování jejích způsobilost k provozu,
– odpovědnost za řádné a správné provedení revizí,
– zpracování revizních zpráv,
– zpracování návrhů na odstranění závad a kontrola odstraňování závad z předešlých revizí.

Co od Vás požadujeme?
– min. SŠ technického směru /elektro zaměření/,
– kvalifikaci pro UTZ osvědčení vydané ve smyslu § 48, zákona č. 266/1994 Sb.,o dráhách znění pozdějších předpisů,
– kvalifikaci pro VTZ osvědčení vydané v souladu se zákonem č. 250/2021 Sb.,NV č. 194/2022 Sb., (vyhláškou č. 50/1978 Sb.),
– výhodou platnost osvědčení pro revize v prostředí s nebezpečím výbuchu,
řidičský průkaz sk. B,
– uživatelskou znalost práce na PC,
– samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

A co nabízíme?
– práci v rozvíjející se a stabilní firmě,
– jistotu dobrého výdělku,
– pět týdnů dovolené,
– jízdní výhody i pro rodinné příslušníky,
– stravenky v hodnotě 100 Kč,
– oděvní součástky,
– pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli,
– příspěvek na rekreaci, i dětem,
– příspěvek na penzijní připojištění,
– odměny při pracovních a životních výročích,
– 2x ročně poskytnutí benefitu (až 6.000 Kč za rok),
– příspěvek na sportovní a kulturní aktivity.

Nástup možný ihned.

www.dpmb.cz