Plný úvazek

Řidič sk. C + E – DENNÍ NÁVRAT DOMŮ, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK – Modřice, okr. Brno – venkov

Obor: Silniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
PST CLC Mitsui Soko, a.s.
Nástup
Ihned, případně dohodou
Kraj
Jihomoravský
Obor
Silniční

Popis příležitosti

Jste řidič tělem i duší? Hledáte práci, která Vám umožní skloubit rodinný život a nevyzpytatelné prostředí silničních přeprav? Pak jste u nás pravděpodobně správně! Hledáme kolegy/kolegyně na pozici řidič sk. C + E.

Náplň práce:

● Řízení nákladního vozidla kategorie C+E dle plánu a objednávek
● Samostatné řešení situací na trase
● Nakládka a vykládka zboží
● Udržování vozidla v čistotě a dobrém technickém stavu
● Vedení záznamů a dokladů o provozu vozidla a o činnosti řidiče
● Běžná administrativa spojená s rozvozem

Požadujeme:

● Minimálně 2 roky prokazatelné praxe s řízením nákladního vozidla kategorie C+E
● Zkušenost s rozvozem/distribucí zboží
● Řidičský průkaz C+E
● Digitální kartu do tachografu
● Psychotesty a zdravotní způsobilost
● Praxe s VZV výhodou

Nabízíme:

● Práci na plný úvazek v režimu pondělí – pátek s denním návratem domů (trasa Modřice – Pohořelice – začátek směn v 6:00)
● Náborový příspěvek 20 000 Kč
● Při plánování přeprav dodržujeme směrnici č. 561/2006
● Zajímavé mzdové ohodnocení + měsíční prémie dle osobního výkonu
● Přátelské pracovní prostředí
● 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
● Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 110 Kč plně hrazených zaměstnavatelem
● Příspěvek na dopravu, penzijní spoření, životní pojištění, dovolenou a Multisport kartu
● Místo výkonu práce: Modřice, okres Brno-venkov
● Nástup možný ihned, případně dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis na hr@pst-clc.cz

Těšíme se na Vaše reakce!

Alternativní kontakty:
● e-mail: hr@pst-clc.cz
● Kontaktní formulář: https://apply.teamio.com/public/respond?vacancy=2000297406&rps=202