Plný úvazek

Řidič sk. C + E – DENNÍ NÁVRAT DOMŮ – Rousínov, okr. Vyškov

Obor: Silniční

Společnost
PST-CLC Mitsui Soko, a.s.
Nástup
ihned, případně dohodou
Kraj
Jihomoravský
Obor
Silniční

Popis příležitosti

Řidič nákladního vozidla

Co bude Vaším úkolem?

● Řízení nákladního vozidla řádným a bezpečným způsobem
● Rozvoz zboží dle plánu a objednávek
● Účast na nakládce a vykládce vozu
● Samostatné řešení situací na trase
● Udržování vozidla v čistotě a dobrém technickém stavu
● Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče, běžná administrativa spojená s rozvozem

Co od Vás očekáváme?

● Min. 2 roky prokazatelná praxe s řízením nákladního vozidla sk. C+E, zkušenost s rozvozem/distribucí
● Řidičský průkaz C+E
● Digitální kartu do tachografu
● Psychotesty a zdravotní způsobilost
● Praxe s VZV výhodou

Co také uvítáme?

● Schopnost se rychle a samostatně rozhodovat
● Chuť aktivně se zapojovat do firemního života

Co nabízíme?

● Práci po – pá v rámci ČR (trasy Jihomoravský a Moravskoslezský kraj), denní návrat domů
● Náborový příspěvek 20.000 Kč
● Při plánování přeprav se řídíme dodržováním směrnice č. 561/2006
● Zajímavé mzdové ohodnocení + měsíční prémie dle osobního výkonu
● Prostředí, kde je vzájemná spolupráce samozřejmostí
● 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
● Příspěvek na stravování formou 110 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
● Příspěvek na dopravu, penzijko, životko, dovolenou a Multisport kartu
● Místo výkonu práce Rousínov
● Nástup možný IHNED, příp. dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Alternativní kontakty:
● e-mail: hr@pst-clc.cz
● Kontaktní formulář: https://apply.teamio.com/public/respond?vacancy=2000282860&rps=202