Plný úvazek

ŘIDIČ sk. C/SKLADNÍK bez profes. průkazu – Kutná Hora, areál Phillip Morris

Obor: Silniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
PST-CLC Mitsui Soko, a.s.
Nástup
od 1.6.2024., případně dle dohody
Kraj
Středočeský
Obor
Silniční

Popis příležitosti

ŘIDIČ – SKLADNÍK V KUTNÉ HOŘE, interní doprava v areálu Philip Morris

Co bude Vaším úkolem?

● skladování a manipulace pomocí manipulační techniky (NZV)
● nakládka a vykládka nákladního auta
● řízení plachtového nákladního auta v areálu – převoz materiálu
●udržování vozidla v čistotě a dobrém technickém stavu

Co od Vás očekáváme?

● platný ŘP. sk C (profesní průkaz není podmínkou)
● platný průkaz řidiče VZV výhodou, případně školení zajistíme
● zkušenost s řízením nákladního auta – min. 1 rok, zkušenost ze skladu vítána
● ochota práce ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Co vám můžeme nabídnout

● perspektivní práci na plný úvazek
● nepřetržitý provoz 12-ti hodinové směny
● měsíční hrubá mzda fix + měsíční osobní ohodnocení + zákonné příplatky
● pravidelně vyplácená mzda je u nás samozřejmostí
● 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
● stravenky v hodnotě 165 Kč za směnu PLNĚ HRAZENÉ zaměstnavatelem
● příspěvek na údržbu oděvu ve výši 800 Kč měsíčně
● příspěvek na volnočasové aktivity – karta MultiSport, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
● příspěvek na dovolenou, příspěvek na dopravu do zaměstnání
● zvýhodněný T-mobile tarif i pro rodinné příslušníky
● místo výkonu: Kutná Hora – Sedlec, areál Phillip Morris

Pokud Vás naše nabídka stabilního zaměstnání zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš profesní životopis, abychom mohli posoudit, zda se na pozici hodíte.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaši odpověď!

Altnernativní kontakty:
● e-mail: hr@pst-clc.cz
● Kontaktní formulář: https://apply.teamio.com/public/respond?vacancy=2000237138&rps=202