Plný úvazek

Senior disponent distribuce – Praha – Prosek (Prosek Point)

Obor: Silniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
PST-CLC Mitsui Soko, a.s.
Nástup
možný IHNED, případně dohodou
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Silniční

Popis příležitosti

Jste komunikativní a rodilý koordinátor? Baví Vás hledat optimální trasy a organizovat vytíženost jednotlivých vozů? Pak hledáme právě Vás.

Co bude Vaším úkolem?
– komplexní zpracování distribuce zboží zákazníka v rámci ČR
– komunikovat se všemi zainteresovanými stranami zákazník/sklad/dopravci/řidiči
– plánování optimálních tras
– příprava podkladů k fakturaci

Co od Vás očekáváme?
– SŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
– zkušenost s plánováním pozemních přeprav min. 3 roky, ideálně vnitrostátní distribuce
– komunikativní znalost angličtiny
– znalost němčiny nebo jiného cizího jazyka výhodou
– uživatelskou znalost MS Office
– výborné komunikační schopnosti
– organizační dovednosti, samostatnost
– schopnost se rychle rozhodovat

Co Vám za to nabízíme?
– pestrou práci v kolektivu fajn lidí
– mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + měsíční osobní ohodnocení dle Vašeho výkonu
– podporu profesního i osobního rozvoje zaměstnanců
– 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
– MULTISPORT karta a možnost využívat nejrůznější sportoviště a bazény
zaměstnavatelem plně hrazené stravenky v hodnotě 110Kč/den
– příspěvek na dopravu do zaměstnání, na penzijní a životní pojištění a také – příspěvek na dovolenou
– zvýhodněný T-mobile tarif i pro rodinné příslušníky
– pracoviště Praha – Prosek (Prosek Point u metra C)
– nástup možný IHNED

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Kontaktovat nás můžete i přes inzerát níže.

Těšíme se na Vás!