Plný úvazek

VUZ – Specialista zkoušek elektro

Obor: Železniční

Společnost
Výzkumný Ústav Železniční
Nástup
ihned
Telefon
607138132
Kraj
Středočeský
Obor
Železniční

VUZ je společností s více než padesátiletými zkušenostmi a know-how v oblasti železničního výzkumu a zkušebnictví. Specializuje se na poskytování odborných služeb a komplexních řešení v oblasti posuzování, certifikace a zkušebnictví se zaměřením na železniční vozidla, železniční systémy, drážní dopravu a další průmyslová odvětví.

Našimi zákazníky jsou výrobci kolejových vozidel a komponentů pro železniční systémy a drážní dopravu, vlastníci železniční infrastruktury, provozovatelé dráhy a drážní dopravy, státní orgány a instituce, a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

Do týmu zkušební laboratoře VUZ hledáme spolupracovníka s elektrotechnickou odborností (slaboproud/silnoproud) na pozici Specialista zkoušek
Požadavky na kandidáta
• VŠ vzdělání elektrotechnického směru (může být i absolvent)
• Praxe v oboru elektromagnetické kompatibility nebo v oboru kolejových vozidel
• Praxe ve zkušebnictví výhodou
• Orientace v technických normách
• Znalost Aj
Náplň práce:
• Zajišťuje přípravu a realizuje zkoušky kolejových vozidel v elektrotechnické oblasti se zaměřením na EMC
• Připravuje dokumentaci ke zkouškám
• Komunikuje se zákazníky
• Zajišťuje potřebné zkušební jízdy
• Vyhodnocuje naměřená data a zpracovává protokoly zkoušek
• Kontroluje technickou část nabídky a kalkulační listy
• Provádí expertní a posudkovou činnost v oblasti výše uvedených zkoušek
Nabízíme
• Pracovní smlouva na HPP
• Zajímavé mzdové ohodnocení a odměny 4x do roka
• Stravenkový paušál do mzdy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• Cafeterie zaměstnaneckých benefitů
• 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, možnost práce z domova
• Vzdělávání a odborný rozvoj

Pracoviště: Zkušební centrum VUZ, Cerhenice
Nástup ihned
CV zasílejte na adresu svatosovaz@cdvuz.c