Plný úvazek

Specialista zkoušek senior

Obor: Železniční

Společnost
Výzkumný Ústav Železniční, a.s
Nástup
ihned
Telefon
607138132
Kraj
Hlavní město Praha, Středočeský
Obor
Železniční

Popis příležitosti

Specialista zkoušek
VUZ je úspěšnou společností s více než padesátiletými zkušenostmi a know-how v oblasti železničního výzkumu a zkušebnictví. Specializuje se na poskytování odborných služeb a komplexních řešení v oblasti posuzování, certifikace a zkušebnictví se zaměřením na železniční vozidla, železniční systémy, drážní dopravu a další průmyslová odvětví.

Do týmu zkušební laboratoře VUZ, oddělení mechanických zkoušek hledáme spolupracovníka se strojírenskou odborností na pozici Specialista zkoušek senior

Požadavky na kandidáta:
• VŠ vzdělání ve strojírenském/dopravním oboru
• Praxe v oboru kolejových vozidel
• Praxe ve zkušebnictví výhodou
• Orientace v technických normách
• Znalost Aj

Náplň práce:
• Zajišťuje přípravu a realizuje zkoušky hluku, vibrací, osvětlení, brzd, bezpečnosti
proti vykolejení a jízdně technických vlastností kolejových vozidel v souladu s
příslušnou metodikou oborových standardů a norem
• Zajišťuje potřebné zkušební jízdy
• Vyhodnocuje naměřená data a zpracovává protokoly zkoušek
• Kontroluje technickou část nabídky a kalkulační listy
• Komunikuje se zákazníky
• Provádí expertní a posudkovou činnost v oblasti výše uvedených zkoušek

Nabízíme:
• Pracovní smlouva na HPP
• Zajímavé mzdové ohodnocení a odměny 4x do roka
• Stravenkový paušál do mzdy zaměstnance
• 25% dovolené navíc nad zákonný rámec ZP (tj. 5 týdnů)
• 4 dny možnost čerpání indispozičního volna za rok (tzv sick days)
• Možnost čerpat homeoffice
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Vzdělávání a odborný rozvoj
• Cafeterie zaměstnaneckých benefitů

Pracoviště: Zkušební centrum VUZ, Cerhenice

Nástup dle dohody
CV zasílejte na svatosovaz@cdvuz.cz