Plný úvazek

Technický posuzovatel / Expert AO junior

Obor: Železniční

Detaily pracovní příležitosti

Společnost
Výzkumný Ústav Železniční, a.s
Nástup
1.6.2023
Telefon
607132138
Kraj
Česká republika, Hlavní město Praha, Středočeský
Obor
Železniční

Popis příležitosti

VUZ je úspěšnou společností s více než padesátiletými zkušenostmi a know-how v oblasti železničního výzkumu a zkušebnictví. Specializuje se na poskytování odborných služeb a komplexních řešení v oblasti posuzování, certifikace a zkušebnictví se zaměřením na železniční vozidla, železniční systémy, drážní dopravu a další průmyslová odvětví.
Do týmu VUZ – Oddělení vozidel hledáme spolupracovníka s technickou odborností na pozici Expert AO /technický posuzovatel (vhodné i pro absolventy)

Technický posuzovatel kolejových vozidel

Předpoklady pro pozici:
SŠ/VŠ vzdělání (Technického zaměření – dopravní, strojní, příp. elektro);
– Znalost problematiky posuzování a hodnocení rizik dle ČR a EU standardů
– Povědomí o technických normách a legislativě EU/ČR se zaměřením na drážní vozidla;
– Orientace v komplexních technických systémech
– Zájem o železniční obor
– Zdatná uživatelská dovednost práce s MS Office
– Technické a logické uvažování, důslednost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost spolupracovat s partnery z různorodých technických oborů
– Anglický nebo jiný cizí jazyk (alespoň úroveň B1+);

Jaká je náplň práce:
– Hodnocení bezpečnosti vozidel dle ČR a EU oborových standardů
– Cestování a podílení se na mezinárodních projektech v oboru železnice
– Poznávání a posuzování nových technických zařízení
– Poznávání trendů v technickém rozvoji železničního oboru
– Spolupráce s technickými odborníky tvořícími budoucnost železnice
– Spolupráce na zavádění technických inovací a nových projektů do provozu na železnici.

Nabízíme
– Pracovní smlouva na HPP, plný úvazek
– Zajímavé mzdové ohodnocení s výkonovými odměnami 4x do roka
– Stravenkový paušál do mzdy zaměstnance (107kč/odpracovaná směna)
– 25% dovolené navíc nad zákonný rámec zp (tj. 5 týdnů)
– 4 dny možnost čerpání indispozičního volna za rok (tzv sick days)
– Možnost čerpat homeoffice až 5 dnů/měsíc
– Příspěvek na dopravu
– Vzdělávání a odborný rozvoj
– Příspěvek na penzijní připojištění
– výhodná železniční IN karta
– Cafeterie zaměstnaneckých benefitů

Nástup: 1.6.2023
Místo pracoviště: Praha