Plný úvazek

Technický redaktor

Obor: Železniční

Společnost
Stadler Praha, s. r. o.
Nástup
Ihned, případně dle domluvy
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Železniční

Popis příležitosti

Popis pozice:
Technický redaktor je součástí oddělení dokumentace. Aktivně se podílí na tvorbě projektové dokumentace kolejových vozidel pro české i zahraniční zákazníky. Často pracuje v německém či anglickém jazyce.

Náplň práce:
– Vytváření a editování textů v anglickém či německém jazyce o obsluze a údržbě kolejových vozidel
– Komunikace a spolupráce s kolegy v ČR i zahraničí
– Služební cesty do zahraničních poboček firmy (cca 3x za rok)
– Práce s dodavatelskou dokumentací
– Koordinace překladů

Profil kandidáta:
– Technické vzdělání a orientace v oboru kolejových vozidel výhodou
– Znalost anglického jazyka slovem i písmem, další jazyky (především němčina) výhodou
– Komunikativní osobnost schopná pracovat samostatně i v týmu
– Cit pro stavbu a logiku textu
– Ochota učit se novým věcem a procesům
– Zaměření na detail
– Zkušenost s textovými editory a Content Management Systémy (ST4, Arbortext, Wiki) výhodou

Informace o pozici:
– Požadové vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
– Požadované jazyky: Angličtina (komunikativní úroveň), Němčina výhodou
– Benefity: 13. plat, roční bonus, notebook, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost nadpracování hodin, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích
– Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
– Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail hr.stapr@stadlerrail.com