Plný úvazek

Technický vedoucí projektu

Obor: Železniční

Společnost
Stadler Praha, s. r. o.
Nástup
Ihned, případně dle domluvy
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Železniční

Popis příležitosti

Náplň práce:
– Kompletní technické řízení projektu v oblasti kolejových jednotek
– Kontrola finálních konceptů jednotlivých systémů kolejových jednotek
– Koordinace funkčních návrhů a technických specifikací
– Komplexní řízení projektu od nabídkové fáze až po předání jednotek zákazníkovi
– Zodpovědný za dodržování termínů a kvality
– Pravidelné koordinační porady teamu
– Komunikace s klientem ohledně technického řešení vozidla
– Schvaluje zkušební specifikace a koordinace homologace vozidel
– Navrhuje nebo se účastní výběru dodavatelů
– Reportování stavu projektu diviznímu managementu
– Koordinace harmonogramu a plánování inženýrských činností
– Participace na FAI (first article inspection)
– Komunikace a jednání s úřady NoBo, AsBo, DeBo, NSA

Profil kandidáta:
– VŠ technického zaměření (orientace v oboru kolejových vozidel výhodou)
– Základní vše profesní znalosti Mechanika, Elektro, schvalováni vozidel
– Znalost anglického jazyka na pokročilé komunikační úrovni
– Dobré komunikační, presentační i organizační dovednosti
– Zkušenosti s vedením projektu od tendru až po finální předání zákazníkovi
– Minimálně 3 roky praxe na pozici projektový manažér
– Osobnost týmově orientovaná
– Ochota cestovat, učit se novým věcem a procesům v řízení Preciznost a zaměření na detaily

Informace o pozici:
– Požadové vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
– Požadované jazyky: Angličtina (komunikativní úroveň), Němčina výhodou
– Benefity: 13. plat, roční bonus, notebook, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost nadpracování hodin, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích
– Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
– Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Předáváme zkušenosti s cílem vyprofilovat vlastní projektové manažery.

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu hr.stapr@stadlerrail.com