Plný úvazek

Vedoucí posunu, posunovač

Obor: Železniční

Společnost
České dráhy, a.s.
Nástup
dohodou
Telefon
v textu
Kraj
Česká republika
Obor
Železniční

Popis příležitosti

DEJTE SE NA DRÁHU, KTERÁ DÁVÁ SMYSL!
Milujete vlaky a chcete být součástí největšího dopravce v ČR?
Přidejte se do skvělé party posunovačů!

Co vás čeká?
Budete mít na starosti zajišťování posunu kolejových vozidel osobní dopravy a činnosti při sestavě osobních vlaků. Vaším úkolem bude manipulace s vozy, jejich přivěšování a odvěšování od vlakové soupravy, zajišťování odvěšených vozů proti ujetí a další práce. Na denní bázi budete spolupracovat se strojvedoucím a dozorcem depa ve směně.

TAHLE JÍZDA VÁS BUDE BAVIT – CO MŮŽEME NABÍDNOUT?
► Stabilitu prestižního dopravce s dlouholetou tradicí
► Průměrnou mzdu 33.000 Kč měsíčně
► 5 týdnů dovolené
► Levnější cestování pro vás a vaši rodinu
► MultiSport kartu
► Příspěvky na stravování, dovolenou a výuku jazyků
► Příspěvky na penzijní připojištění vy výši 1200 Kč
► Řadu příplatků nad rámec zákoníku práce
A další výhody!

PŘES CO VLAK NEJEDE – CO OD VÁS BUDEME POTŘEBOVAT?
o Základní vzdělání či výuční list
o Dobrý zdravotní stav

PLNOU PAROU VPŘED – CO BUDE VAŠÍ VÝHODOU?
Praxe a zkušenosti z oboru nás potěší, ale nejsou podmínkou.

☎ KONTAKTY:
Praha a Středočeský kraj: grubauerova@gr.cd.cz, +420 722 980 013
Jihočeský, Karlovarský, Plzeňský a Ústecký kraj: vankova@gr.cd.cz, +420 722 980 691
Královéhradecký, Liberecký, Pardubický kraj a Vysočina: Vaclavkova@gr.cd.cz, +420 722 980 618
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj: slaninova@gr.cd.cz, +420 725 576 807