Vrchní ministerský rada v Oddělení nových technologií v dopravě v Odboru kosmických aktivit a nových technologií v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy

Obor: Silniční

Společnost
Ministerstvo dopravy
Nástup
leden 2025
Kraj
Hlavní město Praha
Obor
Silniční

Nabízíme zajímavou práci v oblasti moderních technologií v dopravě.

Nová kolegyně nebo nový kolega bude v rámci našeho týmu pracovat na rozvoji oblasti chytré mobility se zaměřením na inteligentní dopravní systémy i další nové trendy v dopravě. Práce zahrnuje vytváření koncepcí a konkrétních akčních plánů, podílení se na evropské spolupráci, spolupráci s dalšími organizacemi i zapojení do mezinárodních pracovních skupin a projektů. Uvítáme proto aktivního uchazeče/čku se zájmem o oblast chytré mobility, nejlépe s technickým zázemím a přechozí zkušeností či vzděláním v oblasti dopravy či telekomunikací (pouze výhodou). Nabízíme zajímavou, odpovědnou a dynamickou práci v příjemném kolektivu, odborného růstu a aktivního zapojení do směřování tématu chytré mobility, které se stále vyvíjí. Znalost anglického jazyka na dobré pracovní úrovni je s ohledem na řadu mezinárodních aktivit výhodou.

Služební místo: vrchního ministerského rady v Oddělení nových technologií v dopravě v Odboru kosmických aktivit a nových technologií v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy

Platová třída: 14

Obor státní služby: 51 – Doprava

Doba: na dobu neurčitá

Benefity:
• pružná pracovní doba,
• 5 týdnů dovolené,
• 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days),
• příspěvek na stravování,
• příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření,
• možnost dalšího vzdělávání,
• Multisport karta,
• posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD,
• dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: 1. ledna 2025

Žádosti do: 29. října 2024

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Náplň práce:
• tvorba celostátní dopravní politiky z hlediska telematiky a rozvoje inteligentních dopravních systémů;
• tvorba koncepce a strategie dopravní politiky státu;
• tvorba celostátních strategií a koncepcí v oblasti inteligentních dopravních systémů;
• příprava akčních plánů a dalších implementačních nástrojů v oblasti inteligentních dopravních systémů;
• atd.

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete zde https://www.mdcr.cz/Kariera/Nabidka-zamestnani/Ministersky-rada-v-Oddele…)

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.